
Пенал 2 отделения без наполнения 1 Вересня Smart HP-01 Corgi 533273
251,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 417-00-00
- +380 (67) 999-00-38
- +380 (63) 111-00-27
- +380 (44) 333-65-10
- Готово до відправки
- Код: L076730
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прочный, долговечный и вместительный пенал HP-01, торговой марки Smart.
Он помогает удобно разложить всю школьную канцелярию, и при этом не занимает много места в рюкзаке. Изнутри его легко чистить от следов ручки и карандаша.
- Количество отделений: 2
- Органайзер. Ручка, карандаш, ластик – все будет упорядочено и аккуратно храниться внутри пенала.
- Материал: Полиэстер
- Размер: 21 х 13 х 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 251,64 ₴


