
Блокнот спіраль А5 Axent 96арк ТВП №23 8032-23-A
103,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 417-00-00
- +380 (67) 999-00-38
- +380 (63) 111-00-27
- +380 (44) 333-65-10
- Готово до відправки
- Код: L073297
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блокнот на спіралі з твердою обкладинкою Axent 8032-23-A — ідеальний варіант для щоденних нотаток, фіксації важливої інформації, створення замальовок, схем, графіків, ведення обліку і т.д.
Блокнот має практичну тверду палітурку, яка довго зберігає охайний вигляд та надійно захищає сторінки від утворення загинів. Містить 96 білих аркушів в клітинку. А отже — має максимально універсальне призначення та підходить як для нотаток, так і для розрахунків. Папір приємний на дотик та чудово вбирає чорнила.
Кріплення на пластиковій спіралі дуже практичне та зручне для щоденного використання. Завдяки ньому, блокнот можна розкривати навіть на 360 градусів та писати на ходу. А також, за потреби можна охайно виривати аркуші, не пошкоджуючи цілісність палітурки та зовнішній вигляд блокноту.
Особливості:
- 96 аркушів щільністю 55 г/м2.
- Лініювання в клітинку розміром 5x5 мм.
- Універсальний формат А5.
- Тверда палітурка та кріплення на пластиковій спіралі.
- Стильний дизайн обкладинки.
- Ефект на обкладинці софт тач та вибірковий УФ лак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Недатований |
| Вид товару | Блокнот |
| Кількість аркушів | 96 стор. |
| Формат | A5 |
| Характеристики обкладинки | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 103,50 ₴
